آخرین خبرها, اخبار, اعلانات مهم, مقالات

آپی میل پیاچنزا Apimell Piacenza

آپی میل پیاچنزا Apimell Piacenza

آپی میل پیاچنزا Apimell Piacenza

نمایشگاه بین المللی زنبورداری آپی میل در پیاچنزا کشور ایتالیا از 27 تا 29 اکتبر 2023 برابر با 5 تا 7 آبان 1402 برگزار می‌شود.

آپی میل یکی از بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه‌های زنبورداری در قاره اروپاست که هر ساله بازدیدکنندگان بسیاری از کشورهای مختلف به ویژه اتحادیه اروپا دارد.

علاقمندان به زنبورداری، زنبورداران، کارشناسان، بازرگانان، تجار عسل و محصولات زنبور عسل این رخداد را فرصت مغتنمی برای دست یابی به آخرین یافته‌ها و دست ساخته‌ها از سراسر اروپا می‌دانند.

انواع عسل، گرده گل، بره موم، ژل رویال، لوازم و تجهیزات زنبورداری، البسه، محصولات آرایشی و بهداشتی و… نوآوریها و خلاقیت‌های جدید بخشی از دیدنی‌های این رخداد خواهد بود.

آپی میل مهمترین نمایشگاه بین المللی و بازار تخصصی بخش زنبورداری در اروپاست که پیش بینی می‌شود در سال جاری 23 هزار نفر بازدید کننده داشته باشد.

61 روز مانده به برگزاری آپی میل بیش از 130 شرکت و موسسه تمهیدات لازم را برای استقبال از بازدیدکنندگان چیدمان می‌کنند. مرکز نمایشگاهی Piacenza Expo با ایستگاه مرکزی راه آهن در شمال ایتالیا و سه فرودگاه با چند ده کیلومتر فاصله از این مرکز قابلیت دسترسی را برای بازدیدکنندگان اروپایی سهل و ساده می‌سازد همه این موارد Piacenza را به یک چهار راه و نقطه اتصال استراتژیک برای تجارت، بازرگانی و بازدیدکنندگان می‌سازد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید