آخرین خبرها, اخبار, اعلانات مهم

تشکیل کمیته اجرایی همایش ملی بهره‌وری ایران

تشکیل کمیته اجرایی همایش ملی بهره‌وری ایران

کمیته اجرایی همایش ملی بهره‌وری ایران با عضویت هوشنگ محمدی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی تشکیل شد.

همایش ملی بهره‌وری ایران ۱۴۰۳، روز سه‌شنبه اول خرداد ماه همزمان با روز ملی بهره‌وری و بهینه‌سازی مصرف برگزار خواهد شد. امسال این همایش با شعار «ایران قوی، ایران بهره‌ور» و با حضور جمعی از مقام‌های دولتی، اساتید، متخصصان و صاحبنظران حوزه بهره‌وری برگزار خواهد شد.

در همین راستا، سیدعلی تفرشی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان اداری و استخدامی کشور؛ مهدی علی‌مددی معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت؛ هادی اصلان‌زاده معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ سیدمحمود اسلامی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ هوشنگ محمدی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهادکشاورزی؛ رضا خواجه نائینی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد و دارایی؛ محمدعلی زهره‌ای معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی و مهدی مشفق رئیس امور حوزه ریاست، روابط عمومی و بین‌الملل سازمان اداری و استخدامی کشور به‌عنوان اعضای کمیته اجرایی همایش فعالیت خواهند داشت.

در حاشیه این همایش، نخستین نمایشگاه تخصصی «ایران بهره‌ور» در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه ۳۱ اردیبهشت و اول خرداد در تالار وحدت برگزار خواهد شد. محورهای این نمایشگاه «فناوری اطلاعات و ارتباطات»، «آب و محیط‌ زیست»، «راه و شهرسازی»، «صنعت و معدن»، «انرژی»، «کشاورزی» و «خدمات» است.

به گزارش خبرنگار مجله زنبورداران پیشرو به نقل از  روابط عمومی سازمان ملی بهره‌وری ایران، لازم به ذکر است؛ تأثیر بهره‌وری در جهش تولید با مشارکت مردم، بهره‌وری در برنامه پنج‌ساله هفتم کشور و توسعه جریان نوآوری بهره‌ور از محورهای این همایش یک روزه هستند.

تشکیل کمیته اجرایی همایش ملی بهره‌وری ایران

دیدگاهتان را بنویسید