آخرین خبرها, اخبار, اعلانات مهم

داریوش ابوحمزه به‌عنوان رئیس جدید مرکز آمار ایران معرفی شد

داریوش ابوحمزه به‌عنوان رئیس جدید مرکز آمار ایران معرفی شد

مراسم تودیع و معارفه رئیس سابق و جدید مرکز آمار ایران برگزار شد

مراسم معارفه داریوش ابو‌حمزه، رئیس جدید مرکز آمار ایران و تودیع جواد حسین زاده رئیس سابق این مرکز در روز یکشنبه ٢٥ تیرماه سال جاری با حضور مشاور و رئیس حوزه ریاست سازمان برنامه و بودجه کشور، معاونان و مدیران مرکز آمار ایران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مجله زنبورداران پیشرو به نقل از روابط عمومی مرکز آمار ایران، در این جلسه، بهنام سرخیل، مشاور و رئیس حوزه ریاست برنامه و بودجه کشور، با اشاره به اهمیت جایگاه آمار به‌عنوان بال‌های فکری و مدیریتی برای دولت و نهادهای مرتبط با داده بیان کرد که بخش عمده فعالیت مرکز آمار ایران، کار با داده‌ها است که قطعاً رویکرد مدیریتی جدید در مرکز آمار ایران نیز همسو با اهمیت‌گذاری به داده‌ها خواهد بود.

سرخیل با اشاره به رویکرد جدید سازمان برنامه و بودجه کشور مبنی بر چرخش نخبگانی در سیستم مدیریت کشور چنین عنوان نمود که هدف از تغییرات در این سازمان، استفاده از ظرفیت و پتانسیل نخبگان و بزرگان در سطوح مدیریتی است تا سرعت پیشرفت در امور ارتقاء یابد.

مشاور و رئیس حوزه ریاست برنامه و بودجه کشور، اظهار امیدواری کرد که با انتصاب مدیریت جدید در مرکز آمار ایران و با همدلی همکاران این مرکز شاهد اتفاقات خیر در نظام آماری کشور باشیم و تحول مورد انتظار دولت در خصوص توسعه کشور، شتاب بیشتری گیرد

وی با اشاره به رویدادهای چشمگیر و بزرگ در زمینه تولید و انتشار داده و آمار در سال‌های اخیر در مرکز آمار ایران، از حسین زاده، رئیس سابق این مرکز به دلیل فراهم آوردن شرایط مناسب و تسهیل دستیابی به داده‌های متنوع و همچنین تلاش در تهیه و تولید شاخص‌های مهم اقتصادی و اینکه منشأ اقدامات نوین در حوزه آمار بودند، تقدیر و تشکر کرد.

 در ادامه ابوحمزه، رئیس جدید مرکز آمار ایران، ضمن تشکر از خدمات و زحمات بی‌دریغ حسین زاده در مدیریت مرکز آمار در دوره تصدی این مسئولیت، گفت: ضمن التماس دعای خیر، امیدوارم که با استفاده از تجارب ایشان و مجموعه همکاران این مرکز بتوانیم اقدامات و برنامه‌های پیشین را با جدیت ادامه دهیم و اقدامات مثبت دیگری را در زمینه آمارهای رسمی در کشور تحقق‌ بخشیم و در چارچوب اهداف دولت سیزدهم و سازمان برنامه و بودجه کشور گام‌های بزرگ و مؤثری برداریم……………………….. ‌………….. …………………. .. .. .،،، کد 18 E

ادامه مطلب در لینک زیر بخوانید؛

https://b2n.ir/j85327

– – – – 🌲– – – – –

instagram.com/kajpressnews

ble.ir/@kajpress_ir

eitaa.com/kajpress

دیدگاهتان را بنویسید