اخبار, اعلانات مهم

زنجیره کسب افتخارات عسل میرنجمی تکمیل شد

میرنجمی

کارخانه عسل میرنجمی به عنوان واحد نمونه تولید و بسته‌بندی عسل استان آذربایجان غربی برگزیده شد

به گزارش خبرنگار مجله زنبورداران پیشرو در سی و پنجمین دوره معرفی و تجلیل از برگزیدگان ملی و استانی بخش کشاورزی استان آذربایجان غربی در بخش برگزیدگان صنایع تبدیلی و تکمیلی عسل میرنجمی به عنوان واحد نمونه بسته بندی عسل استان آذربایجان غربی برگزیده و مورد تقدیر قرار گرفت.
واحد بسته بندی و فرآوری عسل میرنجمی از بزرگترین واحدهای استان آذربایجان غربی و تولیدکننده متنوع عسل و فرآورده‌های زنبور عسل، پیشتاز و نوآور این استان است.

شرکت ارمغان به شهد چیچست به مدیرعاملی مهندس میرنجمی دارای برند عسل میرنجمی پیش از این نیز به عنوان زنبوردار نمونه استان آذربایجان و در سال 1391 به عنوان واحد نمونه استانی از طرف سازمان غذا و دارو و تولیدکننده نمونه برتر عسل در سالهای 84، 86، 87 و 89 بوده است. شایان ذکر است مهندس میرنجمی چندی پیش طرح حمایتی زنجیره خرید متمرکز عسل از زنبورداران را ارائه کرده بود این طرح ارزشمند می تواند به توانمند شدن زنبورداران و فروش مستقیم عسل کمک شایانی کند. البته این طرح در گیرودار تأمین بودجه است که امیدواریم در آینده اجرایی شود.

مجله زنبورداران پیشرو کسب این موفقیت را به مهندس میرنجمی مدیرعامل محترم این مجموعه و همکارانش تبریک گفته و امید توفیقات روزافزون دارد.

دیدگاهتان را بنویسید