اخبار, اعلانات مهم, جلد نشریات, مقالات نشریه

سی و دومین مجله زنبورداران پیشرو منتشر شد

  • عمار هاشمی

سی و دومین دوماهنامه مجله زنبورداران پیشرو بهمن و اسفند 1400 به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی مهندس ارشاد مرشدی چاپ و منتشر شد. از «طلاگشتن پشیمان گشته‌ایم مرحمت فرموه ما را مس کنید» عنوان سرمقاله شماره سی و دوم است که در آن استدلال شده چون معاونت امور دام مصرف کننده خدمات گرده افشانی نیست. بنابراین نمی‌تواند در ساختار صنعت زنبورداری تحول جدی ایجاد کند و بهتر است که صنعت پرورش زنبور عسل به معاونت باغبانی یا زراعت منتقل شود چون این دو معاونت به دنبال افزایش کمی و کیفی محصولات زراعی و باغی هستند ولی این موضوع جزء وظایف معاونت بهبود تولیدات دامی نیست. لذا تغییر ساختار ضروری به نظر می‌رسد.

مهندس ارشاد مرشدی در این نوشتار آورده است کمیته‌ای متشکل از متخصصان می‌توانند روند انتقال تخصصی صنعت را در ساختار بخش کشاورزی پی‌ریزی کنند چون عملا در معاونت امور دارم کار جدی برای این صنعت صورت نمی‌گیرد.

تامین درآمدهای جدید راه‌حل برون رفت از مشکلات پیش روی اتحادیه سراسری مطلب تحلیلی است که به آسیب‌شناسی نداشتن درآمد برای انجام کارهای زیرساختی در تشکل مرکزی می‌پردازد.

گزارشی از توانمندی‌های نمایشگاه زنبورداری ساری، سرگذشت «اواکراین»، ملکه، زنبور عسل انگلستان، ژنتیک زنبور عسل، معرفی کندووان پلاس اپلیکیشن مدیریت هوشمند کندوهای زنبور عسل و شرح دریافت جایزه زنبور عسل طلایی در سال 2021، اخبار و مقالات دیگر از مطالب خواندنی این شماره زنبورداران پیشرو است. دوماهنامه زنبورداران پیشرو با اخبار، گزارشات، تحلیل‌ها و مقالات علمی در 48 صفحه

صفحه آرایی عمار هاشمی 09354366358

منتشر و در اختیار علاقمندان قرار گرفته است.

لطفا برای اشتراک مجله زنبورداران پیشرو با شماره 66121163 (021) تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید