اخبار, گالری زنبورداران پیشرو

کتاب مرجع آموزش لهجه عراقی (چاپ سوم)

کتاب مرجع آموزش لهجه عراقی

صوت و تلفظ صفحات تک تک فارسی به لهجه عراقی

فروش ویژه DVD پکیج آموزش لهجه عراقی 

کتاب مرجع آموزش لهجه عراقی

کتاب لهجه عراقی / کتاب مرجع آموزش لهجه عراقی تالیف: عمار هاشمی

09354366358 (98+)  (سفارش کتاب)

https://t.me/Hashemi_Lahgeiraqi1/7021

کتاب مرجع آموزش لهجه عراقی (چاپ سوم) اولین کتابی است که در واقع می‌تواند هم مرجع، الگو زبان عربی (لهجه عراقی) باشد که به آموزش لهجه عامیانه گویش عراقی می‌پردازد، به گونه‌ای تنظیم‌شده که نیاز علاقمندان به یادگیری آن را تا حد زیادی برآورده می‌کند. ما رقابت نمی‌کنیم ولی اثری ماندگار برجا می‌گذاریم.

کتاب مرجع آموزش لهجه عراقی - عمار هاشمی

آموزش جمله سازی آموزش مفردات کتاب مرجع آموزش لهجه عراقی

https://www.aparat.com/v/xhjLU

https://www.aparat.com/v/CA2XM

گردآوری، تألیف و صفحه آرایی:
سید عمار هاشمی

هدیه 150 فلش کارت اضافی برای آموزش لهجه عراقی - سید عمار هاشمی

هدیه فلش کارت های لهجه عراقی. تهیه وتنظیم: سید عمار هاشمی

شیوه درسی، مبتنی بر آموزش کلاسی و یا خودآموز می‌باشد چون وقتی کسانی که آشنایی چندانی با عربی ندارند به سراغ کتاب‌های سخت و حجیم می‌روند شاید علاقه و انگیزه خود را برای یادگیری این زبان زیبا و لهجه عراقی از دست بدهند.

در واقع من سعی کردم کسانی که با خواندن کتاب آموزشی لهجه عراقی به طور مستقیم و بدون کوچک‌ترین حاشیه وارد مبحث یادگیری لهجه عراقی شوند، هر کتاب ویژگی‌های خاص خود را دارد و طبیعتا از یک کتاب نباید توقع داشت که برای همه افراد مفید باشد چون سطح دانش و آشنایی افراد با زبان عربی (لهجه عراقی) بسیار متفاوت است همچنین خواست و نیاز افراد بسیار با هم فرق دارد.

این کتاب در واقع به روش خیلی ساده با جملات کاربردی، مفید و خیلی ضروری می‌توانید با حفظ آنها به راحتی با افراد ارتباط برقرار کنید حتی تمام افرادی که سواد کم هم که داشته باشند می توانند از جملات این کتاب استفاده کنند.

* اگر در شهرتان صاحب کسب و کاری هستید و مشتری‌های عراقی یا عرب دارید و می‌خواهید به درستی خواسته آن‌ها را متوجه شوید و آن‌ها را به درستی راهنمایی کنید
* اگر قصد دارید برای کار کردن، تحصیل و یا زندگی به عراق و یا یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس سفر کنید و در آن جا با مردم عرب ارتباط بگیرید
* اگر دوست دارید وقتی برای زیارت اربعین و یا گردش به کشور عراق و یا کشورهای حاشیه خلیج فارس سفر می‌کنید، بتوانید با رانندگان، هتلدارها، فروشندگان‌ مغازه و مردم صحبت کنید.

در تهیه و گردآوری این کتاب سعی شده جامع‌ترین و پرکاربردترین اصطلاحات لهجه عراقی برای دست‌یابی به کاربردهای ساده و معمول روزانه فراهم آید. در آخر اگر واژگان غلط املایی و تایپی داشت از شما اساتید و سروران گرامی پوزش می‌طلبم. تک تک دستهای مهربان شما را می فشارم و آرزوی موفقیت و سرافرازی برای همه شما دارم.

مارو در آپارات  دنبال کنید و از کلیپ‌های لهجه عراقی لذت ببرید.

09354366358 (98+) سید عمار هاشمی (سفارش کتاب)

کتاب لهجه عراقی – کتاب مفردات لهجه عراقی – کتاب اصطلاحات لهجه عراقی – کتاب جمله سازی لهجه عراقی

کتابهای جدید در حال تولید محتوا و تدوین در سال 1402 شامل :

1- گنجینه  و مرجع 20 هزار اصطلاحات  لهجه عراقی (جمله سازی ساده و کاربردی به صورت فهرست الفبایی از الف تا ی)

2- گنجینه و مرجع  20 هزار مفردات مرجع لهجه عراقی

تهیه، تنظیم، تدوین و تألیف: سید عمار هاشمی

 

مطالب مرتبط